Gwiazdy na wyciągnięcie ręki!

Na przełomie czerwca i lipca odbyło się kilka turniejów, w trakcie których na kortach walczyli artyści sceny, filmu i estrady. I warto przypomnieć, że już za dwa miesiące taka historia będzie mieć miejsce także podczas Pekao Szczecin Open!

Tenisowy Turniej Artystów SEC OPEN to impreza, której przedstawiać w zasadzie nie trzeba. Od wielu lat krajowe znakomitości z każdego zakątka Polski zjeżdżają się w tym czasie do stolicy Pomorza Zachodniego i biorą udział w trzydniowych rozgrywkach, w trakcie których jest czas zarówno na poważne granie, jak i sympatyczne rozmowy oraz dużą dawkę śmiechu.

W Szczecinie mieliśmy już okazję gościć prawdziwą plejadę gwiazd. Był między innymi niezawodny i bawiący do łez turniejową publiczność Marcin Daniec, rysujący tenisista lub tenisowy rysownik Henryk Sawka czy Urszula Dudziak, o której śmiało można powiedzieć, że gra wręcz śpiewająco. I choć w ostatnich latach coraz lepsze wyniki osiągają reprezentanci krajowych kabaretów, to największe laury zbiera Jacek „Mezo” Mejer, który rozwinął swój warsztat tenisowy i w pięknym stylu zdominował rozgrywki.

Chętnych do odebrania słynnemu raperowi palmy pierwszeństwa jest jednak całkiem sporo, więc możemy być pewni, że i w tym roku walka o zwycięstwo będzie trwała aż do ostatniej piłki. A ta będzie mieć oczywiście miejsce podczas finału, który odbędzie się na korcie centralnym w niedzielę, czyli tuż przed decydującym meczem o mistrzostwo Pekao Szczecin Open 2018.

– Sam byłem już na szczecińskim turnieju pięć czy sześć razy, więc serdecznie mogę to polecać każdemu – mówi aktor Przemysław Sadowski. – Ostatnio miało to miejsce przed rokiem, więc nadarzyła się okazja, aby na własne oczy podziwiać Richarda Gasqueta i jego przepiękny, jednoręczny bekhend. Sam finał, w którym Francuz spotkał się z Niemcem Florianem Mayerem był kapitalnym widowiskiem. Uwielbiam przyjeżdżać do Szczecina, kocham atmosferę tego turnieju i dlatego z wielką chęcią będę pojawiał się tam ponownie.

Udostępnij ten post!