O tym, że wrześniowe wieczory Pekao Szczecin Open to nie tylko tenis wie każdy miłośnik dobrej muzyki. W okolicy godziny 21:00, zazwyczaj po zakończeniu „meczu dnia”, spora część naszej publiczności przenosi się do namiotu, na terenie którego rokrocznie odbywa się Tennis Music&Art Festival. Nastrojowe koncerty wybitnych artystówpozwalają słuchaczom cieszyć się muzyczną atmosferą wydarzenia i stanowią bardzo ważny element niepowtarzalnego klimatu turnieju Pekao Szczecin Open.

Dla nas festiwal to przede wszystkim ponad 20 lat pięknej, muzycznej historii. Przez ten czas na jego scenie wystąpiło blisko 400 wybitnych artystów nie tylko z Polski i Europy, ale też z pozostałych zakątków świata.

Mieliśmy okazję gościć chociażby:

  • legendarnych Tima Mitchella oraz Eba Davisa,
  • ale były też znane postaci z naszej rodzimej sceny – między innymi Grzegorz Turnau, Jacek „Mezo” MejerNatalia Przybysz, Urszula Dudziak, czy Ewa Bem.

Przez okres istnienia nasz festiwal zgromadził łącznie około 100 000 słuchaczy! Wstęp na wszystkie koncerty jest bezpłatny, a wrażenia muzyczne bezcenne. Serdecznie zapraszamy!

Udostępnij ten post!