Hiszpański hit w pierwszej rundzie Pekao Szczecin Open!

Punktualnie o godzinie 15:00 rozpoczęliśmy losowanie par tegorocznego turnieju głównego. Na tę chwilę znamy już nazwiska dwudziestu ośmiu tenisistów, którzy zagrają w singlowej części naszej imprezy. Brakująca czwórka zostanie wyłoniona poprzez eliminacje.

Najwyżej rozstawionymi zawodnikami zostali kolejno Paolo Lorenzi (Włochy), Roberto Carballes Baena (Hiszpania), Federico Delbonis (Argentyna), Guido Andreozzi (Argentyna), Thiago Monteiro (Brazylia), Lorenzo Sonego (Włochy), Casper Ruud (Norwegia) oraz Simone Bolelli (Włochy).

W gronie nierozstawionych znaleźli się natomiast tak uznani gracze jak choćby Nicolas Almagro, Dustin Brown czy Tommy Robredo. W imprezie na pewno wystąpi też trzech Polaków, którzy otrzymali „dzikie karty” – Karol Drzewiecki, Maciej Rajski oraz Paweł Ciaś. Z turnieju wycofać się musiał natomiast Guillermo Garcia-Lopez.

Wiemy już, że w pierwszej rundzie imprezy los skojarzył ze sobą między innymi Hiszpanów Carballesa Baenę oraz Robredo. Co ciekawe, zwycięzca tego spotkania zmierzy się w drugiej fazie turnieju z Nicolasem Almagro lub jednym z kwalifikantów. Jeśli natomiast chodzi o naszych reprezentantów, to Drzewiecki zagra z Włochem Gianluigim Quinzim, Rajski z Niemcem Rudolfem Mollekerem, a Ciaś z Brazylijczykiem Rogerio Dutrą Silvą.

Udostępnij ten post!