Podsumowanie Pekao Kids Day

Turniejowa środa to od lat dzień, podczas którego poświęcamy bardzo dużo uwagi najmłodszym adeptom tenisa. W tym roku na naszych uczestników czekała niesamowita niespodzianka!

Tommy Robredo, wybitny zawodnik, zwycięzca dwunastu turniejów cyklu ATP World Tour i była piąta „rakieta” na świecie, odwiedził dziś dzieci podczas Pekao Kids Day. Hiszpański zawodnik odbijał z młodymi tenisistami piłki, pozował do wspólnych zdjęć oraz rozdawał autografy! Wizyta takiego gościa z całą pewnością była dla nich niesamowitym przeżyciem i zostanie zapamiętana na długie lata.

Zanim jednak Robredo pojawił się na korcie, miały tam miejsce inne ważne wydarzenia. Rano odbył się turniej osób niepełnosprawnych oraz ruszyła mikstowa rywalizacja szkółek tenisowych z całego województwa. Przed południem dołączyły do nas także dzieci z programu „Droga do Pekao Szczecin Open”. One także miały przygotowany turniej oraz serię gier i zabaw, które przyniosły nie tylko uśmiech i radość, ale też solidne zmęczenie, bo dzieci musiały się nieźle nabiegać. Wysiłkom najmłodszych towarzyszyła też nasza niezastąpiona Daria Kuczer. Sympatyczna tenisistka po raz kolejny wzięła udział w tym wyjątkowym dniu i z uśmiechem bawiła się i trenowała razem z naszymi podopiecznymi.

O 14:30 rozpoczęła się natomiast część oficjalna, czyli prestiżowa ceremonia. Podczas tego punktu programu uhonorowaliśmy najlepszych, rozdaliśmy dyplomy, medale, puchary i nagrody rzeczowe. Co ważne, żaden z naszych młodych tenisistów nie opuścił kortów z pustymi rękami. Wszyscy otrzymali między innymi dyplomy za uczestnictwo w Pekao Kids Day 2018!

Po zakończeniu ceremonii, dzieci oraz ich opiekunowie udali się na trybuny, aby podziwiać w akcji zawodowców i kibicować tenisistom podczas meczów turnieju głównego. Serdecznie dziękujemy za dzisiejszy udział w atrakcjach i już zaczynamy szykować pomysły na Pekao Kids Day 2019!

Udostępnij ten post!