Rusza proces akredytacyjny dla przedstawicieli mediów

Szanowni Państwo,

po rocznej przerwie znów mamy ogromną przyjemność zaprosić do współtworzenia turnieju ATP Challenger Pekao Szczecin Open, który w dniach 13-19 września odbędzie się na kortach przy al. Wojska Polskiego 127 w Szczecinie.

Przewód akredytacyjny oficjalnie wystartował, więc nie pozostaje nam nic innego, jak przekazać stosowny link zgłoszeniowy i zachęcić Państwa do udziału w dwudziestej ósmej edycji najstarszej i największej imprezy tenisowej w Polsce.

Na zgłoszenia czekamy do dnia 8 września. Po upływie tego terminu link zgłoszeniowy przestanie być aktywny, a ubieganie się o akredytację na turniej nie będzie możliwe. Prosimy zatem o odpowiednio wczesne wypełnienie formularza, abyśmy we wrześniu mogli w komplecie spotkać się w biurze prasowym.

Po wypełnieniu wniosku oraz mailowym potwierdzeniu chęci uczestniczenia w wydarzeniu, akredytację uznajemy za przyznaną. W przypadkach gdyby z jakichkolwiek względów wniosek o akredytację miał zostać odrzucony, skontaktujemy się (naturalnie ze stosownym wyprzedzeniem) z takimi wnioskującymi bezpośrednio.

We wszystkich dodatkowych sprawach (m.in. dotyczących zapotrzebowania hotelowego) prosimy pisać maile na adres media@pekaoszczecinopen.pl

Sponsorami tytularnymi Pekao Szczecin Open są Bank Pekao S.A. oraz Miasto Szczecin.

Pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia na szczecińskich kortach!

Biuro Prasowe
Pekao Szczecin Open 2021

Akredytacja ruszyła

Udostępnij ten post!