Słowo na czwartek

Środowe opady deszczu sprawiły, że kilka zaplanowanych spotkań nie zostało dokończonych. W związku z tym plan gier na czwartek obfituje w znacznie więcej emocji niż wcześniej mogło nam się wydawać.

Gry rozpoczną się w samo południe. Na kort centralny powrócą rozstawiony z numerem drugim Pablo Andujar oraz Duńczyk Holger Rune. Po zakończeniu tego meczu (ale nie przed godziną 14:00) na naszej głównej arenie zaprezentują się Kamil Majchrzak oraz Roberto Carballes Baena. Następni w kolejce są Argentyńczyk Marco Trungelliti oraz Brazylijczyk Thiago Monteiro (nasza tegoroczna „szóstka”), a także Hiszpan Nicola Kuhn i Amerykanin Alex Rybakow, którzy skrzyżują rakiety w wieczornym Meczu Dnia (nie przed 19:00).

Grać będziemy także na korcie numer 1 i 2. Tam zaplanowano łącznie dwa spotkania singlowe i sześć konfrontacji deblowych. W grze podwójnej będziemy dopingować naszą parę: Szymona Walkówa i Jana Zielińskiego. Dzień zapowiada się ekscytująco, więc serdecznie zapraszamy na korty!

Sponsorami tytularnymi Pekao Szczecin Open są Bank Pekao S.A. oraz Miasto Szczecin. Turniej należy do cyklu LOTOS PZT Polish Tour – Narodowy Puchar Polski.

Udostępnij ten post!