Słowo na czwartek

Przed nami dzień, podczas którego będziemy kończyć drugą rundę singla. Na korcie centralnym czekają nas trzy mecze gry pojedynczej i jedna konfrontacja deblowa. Zaczynamy o godzinie 13:00!

Jako pierwsi przed szczecińską publicznością zaprezentują się Hiszpan Mario Vilella Martinez i rozstawiony z „czwórką” Argentyńczyk Guido Andreozzi.  Po nich na głównej arenie zameldują się Rosjanin Alexey Vatutin i Włoch Lorenzo Giustino. Nie wcześniej niż o 17:00 czeka nas bardzo ciekawa konfrontacja Brazylijczyka Thiago Monteiro (nasz tegoroczny numer 5) i Niemca Rudolfa Mollekera. Radzimy szczególnie dokładnie przyjrzeć się grze tego drugiego, który w wieku zaledwie siedemnastu lat ma już na koncie zwycięstwo w turnieju challengerowym.

O godzinie 19:00 powinien rozpocząć się Mecz Dnia. W tym, wzorem dnia poprzedniego, czekają nas emocje deblowe – w dodatku znów z polskimi akcentami. Naprzeciw siebie staną Grzegorz Panfil i Karol Drzewiecki. Obaj nasi zawodnicy występują tym razem u boku zagranicznych partnerów i możemy być pewni, że jeden z nich znajdzie się w półfinale deblowej części Pekao Szczecin Open 2018!

W czwartek będziemy też grać na korcie numer 1. Tam czekają nas dwie konfrontacje w deblu i jedna w singlu. W grze pojedynczej będziemy mieć bratobójczy pojedynek dwóch Włochów, w którym Andrea Arnaboldi sprawdzi formę Roberto Marcory.

Po raz kolejny serdecznie zapraszamy na korty!

Udostępnij ten post!