Słowo na piątek

O takim piątku marzyliśmy! Kibiców czekają cztery mecze gry pojedynczej oraz dwa mecze gry podwójnej. Pogoda w czwartek była łaskawa, nadrobiliśmy zaległości oraz zgodnie z planem rozegraliśmy kolejne spotkania.

Rozpoczniemy punktualnie o godz. 13:00 od meczu Zdenka Kolara ze szczęśliwym przegranym z eliminacji, Jesperem de Jongiem. Holender świetnie się czuje na szczecińskich kortach. Nie przed godz. 15:00 na korcie pojawią się Paweł Ciaś i Yannick Hanfmann. Obaj sprawili niespodzianki meldując się w tej fazie turnieju. Polski tenisista w II rundzie odniósł swoje największe zwycięstwo w karierze, wyeliminował bowiem zawodnika z Top 100. Liczymy na to, że pójdzie za ciosem!

Nie wcześniej niż o godz. 17:00 o półfinał powalczy Kamil Majchrzak, a jego przeciwnikiem będzie Holger Rune. Obaj polscy tenisiści znajdują się w dolnej części drabinki, więc w przypadku wygranych, trafią na siebie w półfinale. I oby tak było.

W meczu dnia (nie przed godz. 19:00) zagrają debliści, bracia Sabanow oraz Andre Goransson i Nathaniel Lammons. Na korcie numer 2 zmagania rozpoczną się o godz. 15:00 meczem Nicola Kuhna z Marco Trungellitim, a zakończą drugim półfinałem gry podwójnej.

Sponsorami tytularnymi Pekao Szczecin Open są Bank Pekao S.A. oraz Miasto Szczecin. Turniej należy do cyklu LOTOS PZT Polish Tour – Narodowy Puchar Polski.

Konferencja prasowa

Udostępnij ten post!