Słowo na poniedziałek!

Odliczanie dobiega końca, w poniedziałek oficjalnie rozpoczynamy dwudziestą szóstą edycję Pekao Szczecin Open. Tego dnia na naszej głównej arenie zobaczymy dwóch reprezentantów Polski i aż czterech tenisistów z Włoch.

Zanim zaczniemy zmagania w turnieju głównym, musimy jednak skończyć kwalifikacje. Eliminacyjne finały rozpoczniemy o godzinie 11:00, a zawodnicy powalczą w nich o cztery ostatnie przepustki do drabinki naszego challengera. Od 13:00 kort centralny ma być już przeznaczony tylko na gry singlowe turnieju głównego.

Jako pierwsi pojawią się na nim Hiszpan Sergio Gutierrez-Ferrol i Włoch Paolo Lorenzi, najwyżej rozstawiony zawodnik imprezy. Po zakończeniu tego meczu na głównej arenie zagra inny tenisista z Italii – Simone Bolelli. Włoch zmierzy się z Francuzem Kennym De Schepperem. Po tych dwóch spotkaniach na korcie centralnym będą grać Polacy. Najpierw Karol Drzewiecki zmierzy się z Włochem Gianluigim Quinzim, później – w Meczu Dnia – Paweł Ciaś spróbuje swoich sił z Brazylijczykiem Rogerio Dutrą Silvą.

W poniedziałek oficjalnie rozpoczynamy dwudziestą szóstą edycję Pekao Szczecin Open, więc serdecznie zapraszamy na korty przy al. Wojska Polskiego 127!

Udostępnij ten post!