Słowo na sobotę

W turnieju Pekao Szczecin Open 2018 pozostało już coraz mniej niewiadomych. W sobotę rozegramy dwa półfinały singlowe i finał debla. W tym ostatnim wystąpi Karol Drzewiecki. Trzymamy zatem kciuki przede wszystkim za naszego rodaka i liczymy, że dzień będziemy kończyć w doskonałych nastrojach!

Zanim jednak w całości oddamy się emocjom, związanym z decydującym spotkaniem gry podwójnej, musimy poznać finalistów singla. Pierwszy akt półfinałowej rywalizacji w Pekao Szczecin Open rozpocznie się o godzinie 13:00. To właśnie wtedy na naszej głównej arenie wystartuje bratobójczy pojedynek  dwóch Argentyńczyków – Guido Andreozziego oraz Facundo Arguello. Po zakończeniu tej konfrontacji (ale nie przed godziną 15:00) na korcie centralnym zameldują się Hiszpan Alejandro Davidovich Fokina i Niemiec Rudolf Molleker.

W Meczu Dnia o godzinie 19:00 spotkanie, które zapowiadaliśmy na samym początku. Karol Drzewiecki i jego słowacki partner Filip Polasek zmierzą się z Argentyńczykami Guido Andreozzim oraz Guillermo Duranem.

W sobotę czeka nas dzień pełen wrażeń, a wieczorem poznamy nowych mistrzów Pekao Szczecin Open. Miejmy zatem nadzieję, że wśród zwycięskiej dwójki będzie Karol Drzewiecki. Trzymamy kciuki za naszego reprezentanta i serdecznie zapraszamy na korty!

Udostępnij ten post!