Słowo na środę

Ci, którzy zawitają na korty przy alei Wojska Polskiego w środę, nie będą zawiedzeni. Gry rozpoczną się już o godz. 13:00 na korcie centralnym oraz korcie numer 1. Jako pierwszy na kort wyjdzie półfinalista Rolanda Garrosa, Marco Cecchinato, a jego rywalem będzie Niemiec Yannick Hanfmann.

Po zakończeniu tego spotkania występujący dzięki dzikiej karcie Paweł Ciaś powalczy ze Stefano Travaglią. Włoch jest rozstawiony z numerem 8., ale mimo to nasz tenisista nie stoi na straconej pozycji. Lubi grać w Szczecinie i świetnie się tu czuje.

Nie przed godz. 17:00 o awans do ćwierćfinału powalczą Holger Rune oraz oznaczony w turniejowej drabince „dwójką” Pablo Andujar. Duńczyk w I rundzie pokazał się z dobrej strony i wyeliminował Taro Daniela.

W meczu dnia (nie wcześniej niż o godz. 19:00) znów będą wielkie emocje. Znów wystąpi w nim Kamil Majchrzak, a jego rywalem będzie Hiszpan, Roberto Carballes Baena. Ponadto na korcie numer 1 rozgrywane będą mecze deblowe. W akcji zobaczymy Szymona Walkowa i Jana Zielińskiego oraz Karola Drzewieckiego z zagranicznym partnerem.

Sponsorami tytularnymi Pekao Szczecin Open są Bank Pekao S.A. oraz Miasto Szczecin. Turniej należy do cyklu LOTOS PZT Polish Tour – Narodowy Puchar Polski.

Udostępnij ten post!