Słowo na środę

Przed nami trzeci dzień turnieju, a to oznacza, że startujemy z pojedynkami drugiej rundy singla. Na dzień dobry (o 13:00) na kort centralny wyjdą Włoch Gianluigi Quinzi i Chilijczyk Marcelo Tomas Barrios Vera.

Następni w kolejce na naszą główną arenę ustawią się Brazylijczyk Rogerio Dutra Silva i Włoch Simone Bolelli.  Po zakończeniu ich pojedynku szczecińska publiczność zobaczy konfrontację Argentyńczyka Facundo Arguello i Hiszpana Roberto Carballesa Baeny.

W Meczu Dnia czeka nas tym razem konfrontacja deblowa. Tomasz Bednarek i Białorusin Aliaksandr Bury sprawdzą formę Argentyńczyka Andresa Molteniego i Słowaka Igora Zelenaya, czyli najwyżej rozstawionej pary deblowej części Pekao Szczecin Open 2018.

W środę grać też będziemy na korcie numer 1. O godzinie 13:00 pojawią się tam Hiszpanie Sergio Gutierrez-Ferrol i Alejandro Davidovich Fokina. Później odbędą się tam jeszcze trzy spotkania deblowe. W jednym z nich wystąpi nasza para – Kacper Żuk i Yann Wójcik.

Nie zapominamy także o najmłodszych adeptach tenisa. Turniejowa środa to od wielu lat dzień absolutnie wyjątkowy, ponieważ wtedy odbywa się Pekao Kids Day. W tym roku na dzieci – w tym oczywiście także te z naszego flagowego programu „Droga do Pekao Szczecin Open” – czeka kolejna porcja niezapomnianych atrakcji.

Serdecznie zapraszamy na korty i widzimy się na trybunach!

Udostępnij ten post!