Słowo na wtorek

Wtorek zapowiada się bardzo intensywnie na kortach przy alei Wojska Polskiego. Zaplanowano dziewięć pojedynków gry pojedynczej oraz trzy mecze gry podwójnej.

Startujemy w samo południe na kortach numer 1 i 2. Natomiast mecze na korcie centralnym rozpoczną się o godz. 13:00. Zagrają tam m.in Yannick Hanfmann z Hugo Gastonem czy najwyżej rozstawiony Albert Ramos Vinolas z kwalifikantem Nicolą Kuhnem.

Najciekawiej zapowiada się oczywiście mecz dnia (nie przed godz. 19:00) z udziałem Kamila Majchrzaka oraz Andrei Pellegrino. Włoski tenisista zajmuje aktualnie 234. miejsce w rankingu ATP i do drabinki głównej Pekao Szczecin Open załapał się w ostatniej chwili. Piotrkowianin powoli wraca do Top 100 światowego rankingu i liczymy na to, że turniej w Szczecinie mu w tym pomoże.

W akcji będziemy mogli zobaczyć też Jiriego Leheckę, który w tym sezonie z dobrej strony pokazał się w challengerze Poznań Open. Dotarł tam do finału singla oraz triumfował w deblu. Jego rywalem będzie Jesper de Jong, szczęśliwy przegrany z eliminacji.

Do zobaczenia na kortach!

Sponsorami tytularnymi Pekao Szczecin Open są Bank Pekao S.A. oraz Miasto Szczecin. Turniej należy do cyklu LOTOS PZT Polish Tour – Narodowy Puchar Polski.

Udostępnij ten post!