Słowo na Wtorek

Przed nami drugi dzień turnieju Pekao Szczecin Open 2018. We wtorek zobaczymy na naszych kortach między innymi Nicolasa Almagro, Roberto Carballesa Baenę oraz Tommy’ego Robredo.

Zanim na naszą główną arenę wyjdą uznani tenisiści z Hiszpanii, kibice będą świadkami innych ciekawych spotkań. Już o 11:00 pojawią się tam Argentyńczyk Federico Delbonis (nasz tegoroczny „numer trzy”) oraz Włoch Andrea Arnaboldi. Później na korcie centralnym będzie mieć miejsce konfrontacja deblowa, w której weźmie udział Karol Drzewiecki.

Później na placu gry pojawi się jeden z tych, na których występ szczecińscy kibice czekają najbardziej – Nicolas Almagro. Półfinalista naszego turnieju sprzed trzech lat zmierzy się z Argentyńczykiem Facundo Arguello. Następny w kolejce na kort centralny będzie Maciej Rajski. Aktualny mistrz Polski spróbuje znaleźć sposób na Niemca Rudolfa Mollekera i wywalczyć sobie miejsce w drugiej rundzie.

Na deser organizatorzy zostawili to, co od momentu losowania jest pełnoprawnie nazywane hitem pierwszej rundy, czyli pojedynek Hiszpanów Carballesa Baeny i Robredo. Spotkanie zostanie rozegrane jako Mecz Dnia, czyli rozpocznie się najwcześniej o godzinie 19:00. Łącznie na wtorek zaplanowano dwanaście spotkań singlowych i trzy deblowe.

Wysoki poziom i wielkie emocje sportowe gwarantowane, więc serdecznie zapraszamy na korty!

Udostępnij ten post!