Znamy nową datę turnieju

Rok 2020 jest rokiem olimpijskim, a to oznacza, że kalendarz rozgrywek tenisowych musiał ulec pewnym modyfikacjom. Zmiany te nie ominęły także turnieju Pekao Szczecin Open. Wiemy już, że nasza tegoroczna impreza odbędzie się w trzecim tygodniu września, a nie w drugim – do czego zdążyliśmy przyzwyczaić przez ostatnie lata.

Największy i najstarszy turniej tenisowy w Polsce będzie miał tym razem miejsce w dniach 14-20 września 2020 r. Do stolicy Pomorza Zachodniego ponownie zjadą się znakomici zawodnicy, a my dołożymy wszelkich starań, aby dwudziesta ósma edycja była naprawdę niezapomniana.

Rok 2019 był dla nas niezwykle udany. Polscy tenisiści pokazali się z bardzo dobrej strony, a atmosfera na kortach sprzyjała celebrowaniu tego wielkiego, sportowego święta. Praca naszego zespołu znów została doceniona, a Pekao Szczecin Open – już po raz trzeci w historii – otrzymał wyróżnienie dla najlepszego turnieju challengerowego na świecie.

Z niecierpliwością odliczamy zatem dni do rozpoczęcia dwudziestej ósmej edycji naszej wyjątkowej imprezy. O atrakcjach, niespodziankach i przede wszystkim zawodnikach, którzy wystąpią w Szczecinie, będziemy informować w nadchodzących miesiącach.

Do zobaczenia w dniach 14-20 września 2020!

Sponsorami tytularnymi Pekao Szczecin Open są Bank Pekao S.A. oraz Miasto Szczecin.

Udostępnij ten post!